Účinkující 2020


Bratři Ebenové s kapelou

středa 22.7.2020 od 20:00

Bratři Ebenové s kapelou

Marek, Kryštof a David Ebenové jsou naprosto výjimečnou sestavou, která nepatří do žádného hudebního proudu. Unikátní koncert Vás provede vším, čím jsou přesně proslaveni: sofistikovaný folk s vybroušenými texty, které přetékají krásnými slovními hříčkami.

Robert Křesťan a Druhá tráva

pátek 31.7.2020 od 20:00

Robert Křesťan a Druhá tráva

Robert Křesťan a Druhá tráva je řazena mezi špičku na folk & country scéně nejen doma, ale i v zahraničí. Čeká nás autorská a interpretační výjimečnost Roberta Křesťana a mimořádná instrumentální zdatnost členů skupiny, která pravidelně každý rok absolvuje turné po USA.

Dasha s kapelou Martina Kumžáka

pátek 7.8.2020 od 20:00

Dasha s kapelou Martina Kumžáka

Ve svém novém koncertním programu zpívá Dasha své oblíbené skladby všech žánrů od popu přes funky, soul až k muzikálovým melodiím. Dokonalý hudební zážitek zaručuje kromě zpěvu také výběr skvělých hudebníků, kteří Dashu doprovází.

ABBA Revival

středa 12.8.2020 od 20:00

ABBA Revival

Nestárnoucí hity nesmrtelné kapely ABBA v podání ABBA revivalu z Hluboké nad Vltavou na romantickém a jedinečném místě - zámku Mitrowicz. Při dešti se koncert přesouvá do AJG V Hluboké nad Vltavou.

Vstupenky k prodeji na zámku Mitrowicz před začátkem koncertu.

Ondřej Ruml

pátek 14.8.2020 od 20:00

Ondřej Ruml

One Man Show Nahubu je ojedinělý projekt, kde si zpěvák vytváří veškerou hudbu sám pouze svým hlasem za pomoci krabičky s efektem zvaným looper (smyčkovač). Repertoár: P. Hapka/M. Horáček, Sting, B. Mcferrin, vlastní tvorba…

Ivo Jahelka

pátek 28.8.2020 od 20:00

Ivo Jahelka

Zveme vás na koncert, který se koná dne 28.8.2020 od 20.00 hodin v Alšově jihočeské galerii v Hluboké nad Vltavou. Zpívající právník nás přijede potěšit svým pořadem "Písničky zpod taláru", ve kterém jsou k slyšení nové zhudebnělé soudničky, perličky, povídání...

Zdeněk Troška s hostem

pátek 4.9.2020 od 20:00

Zdeněk Troška s hostem

Večer plný osobitého humoru a povídání s legendou české filmové komedie Zdeňkem Troškou, jehož vypravěčské schopnosti jsou nepřekonatelné. Ve své talk show vystoupí se svým dlouholetým spolupracovníkem Markem Kališem.

Jiří Korn a 4TET

sobota 19.9.2020 od 20:00

Jiří Korn a 4TET

Jiří Korn – baritone 2, Jiří Škorpík – bass, Dušan Kollár – tenor, David Uličník – baritone 1 . Úžasné vokální výkony umělců, nepřehlédnutelný design kostýmů Marie Markové a Jana Boušky, originální pojetí aranžmá a temperamentní herecké a „taneční“ výkony všech aktérů na jevišti.

Vstupenky

Vstupenky můžete zakoupit ZDE na webu, osobně v KC Panorama, nebo Alšově jihočeské galerie. Dále můžete vstupenky zakoupit na CB System.

O festivalu


Hudební festival Hluboká patří mezi nejstarší festivaly v České republice. Svou pestrostí se řadí mezi festivaly, z kterých si vyberou všichni milovníci hudby podle svého žánrového cítění. V letní sezóně 2020 tak můžete prožít večery ve vybrané společnosti v hlavním sále Alšovy jihočeské galerie, nádvoří zámku Hluboká nebo v parku zámku Mitrowicz.

Dramaturgie letošního festivalu nabídne současnou uměleckou špičku, kterou zahájí Bratři Ebenové za doprovodu své kapely. Fanoušci country a folku si nenechají si ujít vystoupení Roberta Křesťana a kapely Druhá tráva na nádvoří státního zámku Hluboká. Star Dance nám přijede připomenout a svým půvabem vás okouzlí zpěvačka Dasha za doprovodu kapely Martina Kumžáka. Nestárnoucí hity švédské kapely, navíc v romantickém prostředí zámku Mitrowicz si připomeneme společně s ABBA revival bandem.

Těšit se můžete také na Ondřeje Rumla a jeho hudební umění pod názvem "One man show", na zpívajícího právníka Ivo Jahelku či na večer ve společnosti filmového režiséra a spisovatele Zdeňka Trošky. Rozloučení s letošním festivalem patří Jiřímu Kornovi a 4TETu.

Zavítejte na naše letošní hudební léto, při kterém se snoubí hudba s architekturou, ozdobená malířským uměním.

To je 64. ročník Hudebního festivalu Hluboká 2020.

Pořadatelé festivalu

Sinfonie s.r.o.
Alšova jihočeská galerie

Partneři festivalu


Město Hluboká nad Vltavou
Jihočeský kraj
MANE Holding a.s.
C.S. commerce service, a.s.
JUDr. Zdeněk Melichar
Institut lékařské kosmetiky
Národní památkový ústav

Kontakt

Sinfonie s.r.o.

Masarykova 974, 373 41 Hluboká nad Vltavou